Užijte si vánoční atmosféru ve dvou

Vánoční atmosféra pohlcuje nejen děti, ale i dospělé. Pro někoho jsou ale Vánoce smutnými svátky plné bilancování, zvlášť když přišli o někoho blízkého nebo je stráví o samotě bez partnera. I vy máte právo na lásku, a proč byste si letošní vánoční čas nemohli užít ve dvou? Nemusíte ani opouštět svůj domov, abyste se seznámili. Stačí se připojit k internetu a můžete se začít seznamovat!

Nemějte předsudky a objevte partnera na seznamce

Díky internetu můžete pracovat na dálku, sdílet své momentální myšlenky, informovat se o dění ve světě a – seznamovat se! Snad každý někdy navštívil ze zvědavosti nějakou seznamku nebo se na ni dokonce registroval. A možná znáte někoho ze svého okolí, kdo si na takových webech našel nového partnera. Zapomeňte na všechny předsudky, které jste o seznamkách slyšeli. Nastává čas vytvořit si atraktivní profil s fotografiemi a přijímat pozvání na schůzky.

Vánoční svátky ve dvou nemusejí být jen ve vašich představách

Novodobá seznamka vám nabízí nadstandardní služby, dostatečné soukromí, anonymní prostředí a neomezené chatování. Filtrováním zúžíte okruh uživatelů na vaše bezprostřední okolí, ale kdo říká, že se nemůžete seznámit i s lidmi z jiného kraje? Schůzka napoví, jestli jsou mezi vámi nějaké sympatie. Pokud přeskočí ona pomyslná jiskra, nastává období romantiky, lásky a neukojitelné touhy. Před vánočními svátky se dohodněte, jak budou Vánoce probíhat. Vánoční atmosféra ve dvou je ničím nenahraditelná.

Udělejte si s protějškem správnou vánoční pohodu

Překvapte svou drahou polovičku dárkem. Ženy ocení svůdné krajkové spodní prádlo, muži zase kvalitní pití. Ukažte i svou vtipnou stránku a nadělte protějšku žertovný dárek. Rozbalování dárků bude zábavné a vytvoří tu správnou náladu. O vánočních svátcích se dívejte spolu na pohádky, udělejte si romantické chvíle při svíčkách s vůní kořeněných jablek a vydejte se na procházky po městech zahalených do svátečního hávu. Navštivte vánoční trhy, popíjejte horký svařák a zavítejte do kostelů. Každá taková chvíle posílí váš vztah.

Čas rozjímání a plánování

Jestliže tvoříte pár už nějakou tu dobu, navštivte společně své příbuzné. Naplánovat si můžete přes vánoční svátky i dovolenou v zahraničí a prožít sváteční dny u moře nebo na horách. Taková místa jsou vhodná k tomu, abyste si promluvili o vaší budoucnosti. Třeba budou Vánoce příležitostí, jak posunout váš vztah do další roviny a pobavíte se o společném bydlení nebo potomkovi. Mluvte o svých pocitech a očekáváních – v ideálním případě se shodnete či budete muset najít řešení.

Bez kompromisů to nepůjde

První Vánoce s partnerem mají neopakovatelné kouzlo. Někdy se ale vaše představy mohou lišit od jeho. Je pravděpodobné, že každý z vás byl zvyklý na trochu jiné Vánoce. Domluvte se s partnerem předem, jak strávíte svátky, co uvaříte, co upečete a kdy navštívíte rodinu a přátele. Mluvte o tom, jak by měl večer proběhnout a do jaké cenové hladiny si dáte dárky. Váš protějšek se nebude cítit v rozpacích, když nemá na dárky moc peněz. Strávíte-li Vánoce u vašich nebo jeho rodičů, intimní dárky si nadělte až v soukromí mezi sebou.

Vánoční atmosféru ve dvou můžete prožít i vy! Aktivní přístup k seznamování přináší své ovoce. Zbavte se strachu, předsudků a myšlenek na neúspěch a zkuste internetovou seznamku. Každý druhý pár se seznámil online a je reálné, že budete mezi nimi.