4 kroky k registraci

1. krok - údaje o vás

V prvním registračním kroku potřebujeme především zjistit, kdo jste a koho hledáte. Při zadávání a výběru pohlaví, zjistíme Vaši orientaci a dle toho Vás zařadíme do příslušné kategorie. Na Yellobar.com pak vidíte pouze ty uživatele, které skutečně hledáte. Pro úspěšnou aktivaci účtu je zapotřebí vyplnit Váš email. Doporučujeme Vám používat takový email, který neobsahuje Vaše jméno a příjmení. Pro jistotu si založte nový, který budete užívat pouze pro účely seznamování. Doporučujeme Vám bezplatný Gmail.

2. krok - uživatelský účet

V druhém kroku volíte své uživatelské jméno, tedy svoji přezdívku, pod kterou budete na Yellobar.com vystupovat. Zároveň zádaváte své heslo a ještě jednou pro ověření, že jste ho zadali správně.

3. krok - detaily o vás

Abychom vám mohli zaručit kvalitní výsledky Vašeho hledání, zadáváte v tomto kroku oblast, kde se pohybujete. Konkrétně pak vyplňujete kraj a okres. Zároveň vyplňujete svůj věk a pár informací o sobě a koho přesně hledáte. Díky těmto informacím pak máte vyšší šanci na seznámení. Tyto údaje nejsou osobními údaji.

4. krok - vaše profilová fotka

V posledním kroku nahráváte svoji profilovou fotografii. Volte takovou, která Vás přesně vystihuje a na které jste dobře vidět. Jen tak Vám zaručíme dobré výsledky při seznamování. Upozorňujeme, že na profilové fotografii musíte být vidět, nesmí být erotického charakteru a neměla by ani zobrazovat například Vaše děti. V opačném případě fotografii naši administrátoři zpětně zamítnou. Více v naší Nápovědě.