Levná romantická dovolená za pár korun: 7 tipů, jak oslnit svou lásku

žena a muž na rande v Pardubicích

Jste čerstvě zamilovaní nebo chcete překvapit dlouholetého partnera či partnerku? Romantická dovolená vaši lásku určitě potěší! A netrapte se tím, jestli na to nemáte dostatek peněz. Poradíme vám, kam vyrazit na dovolenou za pár korun. Přesvědčte se sami, že romantika nemusí být vůbec drahá!

 

Levná romantická dovolená v Česku

V Česku máme stovky malebných míst, kde můžete strávit báječnou dovolenou s partnerem.

 

1. Penzion Bejčkův mlýn

Toužíte po klidném prostředí? Ubytujte se v penzionu Bejčkův mlýn v České Kanadě, nedaleko renesančního městečka Slavonice. Těšte se na moderní prostředí protknuté historií, malou ZOO, restauraci s domácími pokrmy, romantické jízdy na lodičkách a písčitou pláž.

 

2. Penzion U kopyta

Penzion U kopyta se nachází na kraji obce Pavlíčky, severně od CHKO Kokořínsko, a pouhých 13 kilometrů od Máchova jezera. Ubytovat se můžete v komfortních pokojích a relaxovat ve vířivce a ve venkovním bazénu se slanou vodou. K dispozici máte prostorné altány, v kterých můžete uspořádat grilovačku.

 

3. Penzion Panter

Penzion Panter najdete na Šumavě a otevírá se vám z něj výhled na Lipenské jezero, kterému se přezdívá šumavské moře. Výhodou je, že každý pokoj má samostatný vchod, a vy tak máte maximální soukromí. Pokud byste měli zájem, můžete si zajezdit na koni, pronajmout si loď nebo si odpočinout na písčité pláži u jezera v Horní Plané.

muž a žena na levné romantické dovolené

Levná romantická dovolená v zahraničí

Prožijte báječnou dovolenou v zahraničí, a to za poměrně slušnou cenu. Vyrazte autem na Slovensko, do Polska, Rakouska nebo Německa podle toho, jestli máte raději moře, hory nebo lázně.

 

1. Penzion Sunny v Rakousku

Penzion Sunny stojí v malém a klidném městečku Lunz am See v Dolním Rakousku. V tomto rodinném penzionu můžete využívat zahradu, venkovní posezení a dokonce i zahradní krb. Nedaleko penzionu najdete malé přírodní koupaliště a nádherné jezero Lunzersee.

 

2. Vilka Mária na Slovensku

Vilka Mária leží v oblasti termálních lázní Podhájska. Cena pobytu ve vile vás vyjde levněji než pobyt u Mrtvého moře, a přesto má voda stejné blahodárné účinky. Po relaxaci ve vodě můžete vyrazit na pěší nebo cyklistické túry po okolí, například do archeoparku.

 

3. Penzion Eden v Polsku

Penzion Eden se nachází v Polsku nedaleko Baltského moře. Udělejte si výlet na kole a navštivte Teutonský hrad v Lęborku. V penzionu jsou vítáni vaši čtyřnozí mazlíčci.

 

4. Hotel Burghof v Německu

Rodinný hotel Burghof najdete v městečku Stolberg. Hotel má výbornou polohu v blízkosti přírodního parku Hohes Venn-Eifel a hradu Stolberg. Hotel je tak výborným výchozím bodem pro pěší túry a cyklistické výlety.

 

Přihlaste se na seznamku Yellobar a najděte si parťáka pro cestování nebo romantickou dovolenou ve dvou!